Bělení zubů

Jednou z několika věcí, které vás jako první upoutají na člověku je právě jeho úsměv. Flekaté či jinak zbarvené zuby mohou v lidech evokovat zanedbávání čištění zubů. Naštěstí pro vám máme řešení a nabízíme osvědčené metody, díky nimž vytvoříme nádherné bílé zuby.

Bělení zubů již od 1 500Kč

Jak to probíhá?

Ke zbarvení zubů stačí opravdu málo a ovlivňuje ho několik faktorů. Mezi nejčastější příčiny patří pití kávy či čaje a kouření. Výraznou změnou barvy mohou zuby také projít po úrazu, odemření zubní dřeně, po nesprávném ošetření kořenových kanálků nebo při výskytu zubních a mezizubních kazů. Takové případy vyžadují bělení zubů pod lékařským dohledem. Díky našim radám a odbornému provedení nebude cesta k zářivému úsměvu nikdy jednodušší!

Dentální hygiena

Prvním krokem, který absolvujete při bělení zubů, je dentální hygiena, kde vám odstraníme všechen zubní kámen a plak.

Příprava

Důležitá je také příprava, kdy pomocí tamponů a ochranné pryskyřice zakryjeme veškeré měkké tkáně, které nesmí přijít do styku s bělícím gelem.

Bělení zubů

Při bělení, trvajícím přibližně 15 minut, vám bude na zuby nanesen bělící gel a následně zapnuta plazmová lampa s ultrafialovým světlem pro urychlení procesu.

zubaři Estetik Life | Praha

Stomatologické vyšetření, které je nutné k tomu, abychom mohli přistoupit k bělení zubů, nám zodpoví několik důležitých otázek. Abychom zubům mohli navrátit jejich původní barvu, nejdříve se musíme dopátrat k příčině zbarvení a následně odstranit veškeré nečistoty.

Po odstranění všech nečistot při dentální hygieně, aplikujeme bělící preparát dovnitř zubu. Všechno je možné zvládnout již během jedné návštěvy, ale také je možnost měnit bělící vložky zubu při více návštěvách a tím dosáhnout důkladnějšího výsledku. Takto provedené bělení je velice efektivní a při následném dodržování kvalitní dentální hygieny i trvalým ošetřením.

Kontaktní údaje

Kontaktujte nás ohledně objednávky či případných dotazů.

Objednejte se

Neváhejte a objednejte se! My se vám v co nejbližší možné době ozveme s návrhem termínu. 

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí    
Úterý       
Středa     
Čtvrtek  
Pátek 

07.00 – 16.00
07.00 – 16.00
12.00 – 19.00
07.00 – 16.00
08.00 – 14.00

Po vzájemné domluvě jsme ochotni vás ošetřit i mimo ordinační hodiny a dny.